Apie mus

Apie Mus – Sterilus Komanda

Kenkėjų Naikinimo ir Prevencijos Komanda

Sterilus.lt komandoje dirba profesionalūs, ilgą patirtį patirtį turintys kenkėjų naikinimo specialistai, siūlantys patogų ir efektyvų sprendimą individualiems namams ir verslo objektams. Parinksime geriausias kenkėjų kontrolės priemonės, todėl norimi rezultatai bus neabejotinai pasiekti.

Naudojame tik saugias žmonių sveikatai priemones. Tiesioginis bendradarbiavimas su gamintojais mums leidžia atlikti savo paslaugas puikiomis kainomis ir aukšta kokybe.

Aptarnaujame ne tik privačius namus, bet ir verslo objektus – biurus, žemės ūkį, maitinimo įstaigas, sandėlius, pramonines patalpas, poilsiavietes ir t.t

Teikiame šias paslaugas:  dezinsekciją (buitinių vabzdžių kontrolę), deratizaciją (graužikų kontrolę), dezinfekciją (mikroorganizmų naikinimą), dezodoraciją (kvapų naikinimą), paukščių kontrolę.

Dirbame su išduota Valstybinės akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnybos prie SAM licencija, įteisinančią atsakingą ir įstatymus atitinkančią kenkėjų kontrolės veiklą. Licencijos numeris: VSL – 734.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Pasiekimai

Mūsų tikslas - suteikti paslaugas, kurios leistų Jums mėgautis steriliomis, sveikomis patalpomis
0
Laimingų klientų
0
Išvalyta verslo įstaigų
0%
Kokybės garantija
0
Metų patirtis rinkoje

Paslaugų kokybė

Klientai mumis pasitiki, nes savo darbą atliekame 100%. Garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę.
Sezoniniai kenkėjai
0%
Ropojantys vabzdžiai
0%
Skraidantys vabzdžiai
0%
Graužikai
0%

Klientų atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Call Now ButtonSkambinti