Ozonavimas – švarūs, gaivūs ir dezinfekuoti namai

Patalpų oro valymas pasitelkiant ozoną – tai moderni dezinfekavimo ir nemalonių kvapų šalinimo technologija naudojama butuose, biuruose, restoranuose, viešbučių kambariuose ar bet kuriose kitose gamybinėse ir gyvenamosiose patalpose. 

Nepaisant to, kad ozonas buvo atrastas daugiau nei prieš 230 metų ir plačiai naudojamas daugelyje pramonės šakų, patalpų dezinfekavimo ir kvapų šalinimo ozonu technologija dar pakankamai neseniai plačiau pradėta naudoti viešbučiuose ir tik visai neseniai atkeliavo į gyvenamuosius namus. 

Ozonavimas pakankamai nauja paslauga Lietuvoje, tad tikėtina, ne visi yra apie ją girdėję arba nėra įsigilinę į šios paslaugos privalumus bei galimybes. Tačiau užklupusi pandemija privertė ieškoti naujų, efektyvesnių būdų patalpų dezinfekcijai, tad ozonavimas greitai pateko į visų akiratį. 

Jau keletą metų teikiame patalpų ir automobilių salonų ozonavimo paslaugas, klientai jau spėjo įvertinti, jog tai puikus patalpų oro valymo būdas. 

Kokybiškas Ozonavimas – Nemokama Konsultacija +37061100533

Mūsų Pasiekimai

Mūsų tikslas - suteikti paslaugas, kurios leistų Jums mėgautis steriliomis, sveikomis patalpomis.
0
Laimingų klientų
0
Išvalyta verslo įstaigų
0%
Kokybės garantija
0
Metų patirtis rinkoje

Kas yra ozonavimas?

Ozonavimas – tai vienas iš efektyviausių būdų pašalinti alergenus, pelėsius ir nepageidaujamus nemalonius kvapus uždarose patalpose naudojant ozoną. Įvairūs kvapai ir dulkės lieka po remonto, pelėsiai klesti drėgnoje aplinkoje ir tose vietose, kur bloga oro cirkuliacija bei gali būti kitų priežasčių, kodėl jums reikia išvalyti patalpų orą, dezinfekuoti patalpas bei užtikrinti gaivų kvapą. 

Naudodami aukštos kokybės profesionalius oro ozonatorius pašaliname kvapus, sunaikiname pelėsių sporas ir bakterijas, dezinfekuojame patalpas, oro kondicionavimo sistemas tiek pastatuose, tiek transporto priemonėse. Šis patalpų valymas yra atliekamas 100 % nenaudojant chemijos produktų.

Oro ozonavimas yra paremtas idėja kaip kvapai yra naikinami natūralioje gamtoje. Lauke gamta naikina kvapus ir kenksmingus mikroorganizmus naudodama UV šviesą ir ozoną. Patalpų viduje dauguma vietų, kuriose susidaro kvapai, gauna labai mažai UV šviesos arba ozono. Ozono generatorius sukuria ozoną specialiu procesu, kuriame naudojama elektros srovė. Ozonas dezinfekuoja, skaidydamas kvapus, mikroorganizmus ir kitus teršalus jų susidarymo šaltinyje.

 

ozonavimas

Kada naudingas patalpų ozonavimas?

Ozonavimas tinka visais atvejais, kuomet reikia atgaivinti namų kvapą, pašalinti nemalonius kvapus ir jų sukelėjus bei dezinfekuoti patalpas. Tai ypač naudinga žemiau paminėtomis situacijomis.

Ozonavimas tinka:

 • Po potvynių ir užliejimų atsirandantiems kvapams neutralizuoti,
 • Degėsių kvapą po gaisro naikinti,
 • Išvalyti sienas nuo pelėsio,
 • Pašalinti rūkalų kvapą,
 • Sumažinti riziką susirgti kokia nors liga,
 • Naikinti bakterijas ir virusus, esančius minkštuose balduose, kilimuose ir užuolaidose, taip pat kenkėjus, esančius mediniuose balduose,
 • Naikinti grybus, grybieną ir jų sporas,
 • Atsikratyti nemalonaus tabako dūmų kvapo, kvapų, atsirandančių dėl gyvūnų namuose buvimo, kvapų iš tualeto,
 • Naikinti po remonto ar renovacijos likusių dažų ar lako kvapą,
 • Pašalinti namų alergenus,
 • Ir pan.

Ozonas sunaikina 100 proc. Escherichia coli, 95 proc. stafilokoko ir 99,9 proc. pašalina Staphylococcus aureus ir baltuosius, taip pat sunaikina 99 proc. gripo viruso ir koronaviruso patalpų ore.

Svarstant ar jums reikalingas namų oro ozonavimas, galite susipažinti su daugiau oro ozonavimo pranašumų:

 • Tai saugus patalpų oro valymo būdas. Ozonas pats suyra į deguonį, 
 • Po ozonavimo patalpose nelieka kenksmingų medžiagų likučių,
 • Šis valymo būdas nesukelia alergijos.

Oro valymo naudojant ozoną efektyvumas:

 • ozonas iš tikrųjų yra dujinė dezinfekavimo priemonė,
 • veiksmingesnis už chlorą,
 • nesugadina kontaktinių medžiagų.

Ozonas yra labai saugi priemonė. Dezinfekuojant ozonu jis grįžta į pradinę būseną – deguonį, kuris yra visiškai saugus žmogui. Ozonas yra toks efektyvus, kad net naudojamas kaip oksidatorius raketų varikliuose.

Automobilio ozonavimas

Automobilio salono ozonavimas yra nemažiau populiari paslauga nei kambario ozonavimas. Valymas ozonu yra veiksmingas būdas atsikratyti drėgmės sukelto kvapo ar cigarečių dūmų kvapo jūsų automobilyje. Tai taip pat puikus būdas išvalyti automobilio oro kondicionavimo sistemą nuo pelėsio.

Oro kondicionieriaus valymas ir automobilio dezinfekavimas yra geras būdas išlaikyti sveiką orą automobilio salone. Kokybiška automobilio priežiūra padidina vairuotojo ir keleivių komfortą, nelieka žalingo grybelio ar erkučių poveikio. Šių mikroorganizmų išskiriamos medžiagos gali sukelti alergines reakcijas ir kvėpavimo takų ligas.

Automobilio salono ozonavimas gali būti reikalingas dėl skirtingų priežasčių. Pavyzdžiui, jei įsigijote naudotą automobilį iš rūkančio žmogaus ir norite panaikintį šį nemalonų kvapą. Ozono generatorius yra atsakymas į visas automobilio salono oro problemas. Ozonavimas taip pat padės atkurti gaivų pojūtį anksčiau šunų savininkų vairuojamuose automobiliuose, kuriuose gali būti labai sunku atsikratyti gyvūnų kailio kvapo.

Ozonavimas Vilniuje

Teikiamos profesionalios ozonavimo paslaugos Vilniuje jums patogiu laiku jūsų namuose ar automobilyje. Procedūra itin paprasta ir greita. Mūsų specialistai įrengia ozonatorių patalpose, įjungia ir prižiūri procesą. Žmonės valomose patalpose būti negali. Priklausomai nuo patalpų tūrio, ozonavimas gali trukti 15-60 minučių. 

ozonavimas Vilniuje

Ozonavimo kaina 

Patalpų ir automobilio salono ozonavimo kaina priklauso nuo patalpų tūrio, patalpų būklės. Konkreti kaina skaičiuojama konkrečiam atvejui. Kreipkitės ir pateiksime jums optimaliausią pasiūlymą jūsų atvejui.

Dezinfekcijos Paslaugos

Klientų Atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Call Now ButtonSkambinti