Sprendimai verslui

Sprendimai verslui

Gamyklos

Maitinimo įstaigos

Viešbučiai

Pramoninės patalpos

Žemės ūkis

Poilsiavietės

Biurai

Sandėliai

Mažmeninė prekyba

Maisto prekių parduotuvės

Mokyklos, darželiai

Gyvūlių ūkis

Atliekame dezinfekcijos, dezinsekcijos, deratizacijos paslaugas visoms įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, kuriose pagal įstatymus būtina atlikti kenkėjų kontrolės darbus.

Teikiame profilaktinės kenkėjų kontrolės ir naikinimo paslaugas pagal ilgalaikes sutartis (kurių iš Jūsų reikalauja Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba).

Sterilus.lt kvalifikuoti profesionalai, atvykę pas Jus, atliks profesionalią patalpų apžiūrą, pateiks išsamią analizę apie užkrėstumo lygį parazitais. Naudojame naujausias technologijas ir žmogui nekenksmingas efektyvias medžiagas, todėl galime pasiūlyti kokybiškas, punktualias bei Jūsų verslo sklandumą užtikrinančias paslaugas.

Esant poreikiui, pritaikysime individualią kenkejų kontrolės programą. 

Nepaisant kokią veiklą vykdote (maisto gamyba ar perdirbimas, visuomeninis maitinimas, sveikatos apsauga, socialinės paslaugos, švietimas, žemės ūkis, viešbučiai, komunalinės paslaugos, biurai ir t.t.), prisiimsime atsakomybę už kenkėjų kontrolę ir naikinimą Jūsų verslo patalpose. Mūsų įkainiai juridiniams asmenims vieni geriausių rinkoje.

Taip pat, atliekame vienkartinius dezinfekcijos, dezinsekcijos, deratizacijos darbus pagal iškvietimą.

Dėl kenkėjų kontrolės naikinimo programos konsultacijos  kreipkitės numeriu +37061100533.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Pasiekimai

Mūsų tikslas - suteikti paslaugas, kurios leistų Jums mėgautis steriliomis, sveikomis patalpomis
0
Laimingų klientų
0
Išvalyta verslo įstaigų
0%
Kokybės garantija
0
Metų patirtis rinkoje

Klientų atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Call Now ButtonSkambinti