Pelėsio naikinimas

Pelėsio naikinimas

 

 Pelėsis – tai grybelis, mikroskopinis augalas, kurio sporos plinta oru bei gali atsirasti ant daugumos paviršių: sienų, medienos, odos, popieriaus, plastmasės, gumos, linoleumo, kilimo, knygų ar stiklo. Mikroskopinės pelėsių sporos sklando visur, tvyro ore bei vandenyje. Vos tik jos patenka į palankią aplinką, akimirksniu ima sparčiai daugintis. Viena dažniausių pelėsio atsiradimo priežasčių yra didelė drėgmė ir prastas vėdinimas. Pelėsio atsiradimui turi įtakos ir gyvenamos vietos švara, jeigu reguliariai nesišvarinama, susidaręs didesnis bakterijų kiekis padeda daugintis pelėsiui.

        Pelėsis gali atsirasti, vystytis ir daugintis mūrinių, medinių ar betoninių sienų, lubų, grindų, turinčių daug drėgmės, paviršiuje. Jei namuose įtariate pelėsį, derėtų iš karto imtis atitinkamų veiksmų,  Pirmasis jo požymis yra specifinis ir aštrus kvapas. Paskui atsiranda pilkšvos, juodos arba balkšvos dėmelės. Pelėsis dažnai taip giliai įsiskverbia į sienos sluosknius, kad įprastos cheminės priemonės būna neefektyvios.

        Jei pelėsio naikinimo procese nenaudojamos pažangios technologijos ir įrengimai, pelėsis įprastai sunaikinamas tik paviršiuje, o gilesniuose sluoksniuose lieka gyvybingas ir po kurio laiko vėl išlenda į paviršių. Taip pat, mūsų metodai nesugadina sienų – jų nereikia perdažyti ar perklijuoti tapetų – sutaupote nemažai pinigų ir laiko. Mūsu naudojama specialiai pelėsiui naikinti pagaminta technika bei perduotos daugiau nei septyniolikos metų specifinės žinios padeda visiškai atsikratyti pelėsio tiek lengvai tiek smarkiai pažeistose patalpose.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Saugu vaikams, augintiniams

Mūsų naudojamos medžiagos naudojant tinkamai nedarys žalos vaikams ar gyvūnams

Ilgametė patirtis

Mūsų komanda turi ilgametę patirtį šioje srityje. Žinome kaip geriausiai išnaikinti įvairių tipų kenkėjus

Licenzijuota ir patikima

Turime šauniausią profesionalią komandą, kuri žino kaip apsaugoti Jus nuo bet kokių kenkėjų

Geriausia kaina

Patirtis rinkoje suteikia galimybę teikti aukščiausios kokybės paslaugas už prieinamą kainą

Kuo sveikatai pavojingas pelėsis?

Augdami pelėsiai gamina ir išskiria nuodingas medžiagas – mikotoksinus, kurie kenkia nervų sistemai, imuninei sistemai, smegenų ląstelėms. Jei toksinių ir pavojingų mikroorganizmų koncentracija gyvenamojoje aplinkoje didelė, tai grybinis užterštumas gali paveikti žmones, kurie jiems yra jautrūs, ir tapti sunkių ligų, tokių kaip alergija, bronchinė astma, kvėpavimo takų uždegimas, viena iš priežasčių.

Dažniausiai pelėsių poveikis pasireiškia galvos skausmais, nerviniu dirglumu, nuovargiu, alerginėmis reakcijomis, peršalimo simptomais, akių ašarojimu, astmos priepuoliais, viršutinių kvėpavimo takų dirginimu, odos perštėjimu, sloga, kosuliu, pneumonija ir pan. Pelėsis taip pat kenkia imuninei sistemai, todėl pelėsio naikinimas ypač aktualus šiuo metu, kai siaučia užkrečiamos ligos.

Nuo alerginio rinito (žinomo kaip šienligė) kenčia daugiau kaip 36 milijonai žmonių. Daugeliu atvejų pagrindinė šios ligos priežastis yra alergizuojantys pelėsiai, iš kurių net apie 300 rūšių pasižymi alergizuojančiomis savybėmis. Taip pat nuodingos medžiagos gali su maistu pakliūti į žarnyną ir pakenkti virškinimo sistemai. Pelėsio sukeltomis ligomis gali sirgti visa šeima.

Jei žmogus yra įjautrintas pelėsių, tai ligos simptomus gali jausti ištisus metus. Pelėsių sporos nežūsta nuo šalčio – žemoje temperatūroje pelėsių augimas sustoja, tačiau kiek atšilus pelėsių grybai vėl suaktyvėja, pradeda išskirti sporas ir alergijos simptomai vėl paūmėja. Alergija pelėsiui pasireiškia panašiais simptomais kaip ir kitos alergijos ore lakioms medžiagoms, kurios patenka į viršutinius kvėpavimo takus, pavyzdžiui žiedadulkėms.

Labiausiai pelėsių pažeidžiamos žmonių grupės – mažamečiai vaikai ir pagyvenę bei ligoti žmonės, kadangi jie daugiausia laiko praleidžia patalpose ir jų imunitetas jautriausias. Ilgiau būnant patalpose, kuriose yra pelėsio, gali išsivystyti ir rimtų sveikatos problemų, tokių kaip plaučių funkcijos nepakankamumas, chroniškos kvėpavimo takų ligos.

Pelėsio atsiradimo priežastys

Prieš naikinant pelėsį, būtina išsiaiškinti pelėsio atsiradimo priežastis.
Dažniausiai sutinkami pelėsio sukelėjai– drėgnas oras patalpose ir jų nevėdinimas. Todėl neretai pelėsis sutinkamas namuose, kuriuose neseniai įdėti plastikiniai langai – taip pažeidžiama oro ventiliacijos sistema, viduje pradeda kauptis drėgmė, kuri sukuria tinkamiausią terpę pelėsiui atsirasti ir plisti. Jei pradėsite dažnai vėdinti patalpas, tai padės sulaikyti pelėsio didėjimą, tačiau jį vis dar bus būtina naikinti specialiais metodais.

Kita priežastis, sukelianti pelėsį – statybininkų darbo brokas. Namui senstant, per tarpblokines siūles į kambarį pradeda skverbtis drėgmė. Dažniausiai drėgsta viršutinio aukšto lubų – sienos kampas, pastato galinė siena. Tokiu atveju chemija nepadės, naudojant ją tik atitolinsite problemą. Pelėsis šiuo atveju turi būti naikinimas giluminiu būdu, be to, patartina pakoreguoti ar užsandarinti sienoje atsiradusius drėkstančius plyšius.

Galime pasiūlyti ne tik pelėsio naikinimo, bet ir jo priežasties pašalinimo paslaugas. Įvertinę individualią situaciją pasiūlysime sprendimą, kuri maksimaliai sumažins pelėsio atsiradimo tikimybę ateityje. Todėl Jums nereikės kviestis specialistų kas kelis metus, kai sutvarkysite šią pavojingą problemą visam laikui.

Mūsų naudojami metodai ne tik efektyviausi, bet ir nepažeidžia valomų sienų – sutaupysite laiko ir pinigų, nes po mūsų vizito Jums nereikės iš naujo jų perdažyti ar keisti tapetų.

Mūsų privalumai

Nesugadiname sienų

Vizito metu nesugadiname dažų sluoksnio ir tapetų. Jų nereikia tvarkyti.

Geriausi valymo įrankiai

Vieninteliai Lietuvoje naudojame tokio aukšto lygio priemones ir metodiką.

Geriausia kaina

Patirtis ir specializacija vienoje srityje leidžia pasiūlyti geriausias kainas klientams.

Darbo patirtis

Pelėsių valymo paslaugas teikiame daugiau nei 12 metų.

Geriausi rezultatai

Tik mūsų naudojama technika užtikrina ir giluminio pelėsio išnaikinimą.

Nemokamos konsultacijos

Turite klausimų dėl pelėsio? Pakonsultuosime nemokamai.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Klientų atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

+37061100533

info@sterilus.lt

Vilniaus apskritis, Lietuva

Call Now ButtonSkambinti