CUKRINIŲ ŽVYNINUKŲ NAIKINIMAS

Cukriniai žvyninukai (pastarieji turi ir kitų pavadinimų, pavyzdžiui, cukrinukai, sidabrinės avižėlės, drėgmės vabalai ir kt.) – smulkūs vabzdžiai, vieni iš kenkėjų. Įprastai jie būna 11–12 mm dydžio, nors gali pasitaikyti ir šiek tiek stambesnių ar smulkesnių individų. 

Kaip cukrinukas atrodo? Šio smulkaus gyvio kūnas yra pailgas, platėjantis ties galva, plokščias, lieknas, dengtas žvyneliais ar smulkiais plaukeliais. Jis turi šešias kojeles, uodegą, išsišakojančią į tris išaugas. Spalva – pilka, blizgi, kartais – ir rusva. 

cukrinukas
cukrinis žvyninukas

100% IŠNAIKINIMAS

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

NEKENKIA AUGINTINIAMS

Naudojamos technikos ir metodikos saugios tiek vaikams, tiek naminiams gyvūnams.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

KUR YRA APTINKAMI ŽVYNINUKAI?

Šiuos mažus kenkėjus dažniausiai galime aptikti tamsiose, vėsiose vietose, kur tvyro didelė – net iki 70–95 proc. – drėgmė. Taigi, jie – dažni vonios kambarių, sanitarinių mazgų, pirčių, virtuvių, rūsių, palėpių gyventojai. Minint viešąsias ir komercinės paskirties patalpas, cukriniai žvyninukai dažnai įsikuria sandėliuose, biuruose, muziejuose, bibliotekose ir kt. 

KAIP CUKRINIAI ŽVYNINUKAI PATENKA Į NAMUS?

Dažniausiai drėgmės vabalai į namus atkeliauja per nesandarias sienas, duris ar langus. Juos labai traukia drėgmė, tad jei jos lygis namuose padidėjo, galite tikėtis ir šių neprašytų svečių. 

Kaip žvyninukai mums kenkia? Šis smulkūs vabzdžiai yra visaėdžiai – jie gali misti krakmolu, maisto likučiais, celiulioze, mediena, medvilne, šilku ir linu, netgi žmonių plaukais, pleiskanomis ir t. t. Šie maži kenkėjai įninka į maisto produktus ir juos sugadina, užteršia vartojamą maistą, gali įsisukti į vertingas šeimos relikvijas – nuotraukas, knygas, audinius, paveikslus ir kitą turtą, todėl yra laikomi naikintinais kenkėjais. 

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

KAIP IŠNAIKINTI CUKRINUKUS?

Padėti išnaikinti cukrinius žvyninukus gali: 

  • Įvairūs buitiniai valikliai. Tiesiog naudokite įprastus (geriausia dezinfekcinius, sudėtyje turinčius chloro) valiklius. Gera žinia – jog žvyninukai kol kas nėra atsparūs buitinėms priemonėms.
  • Eteriniai aliejai. Jei nenorite naudoti agresyvios chemijos, kaip vienas veiksmingiausių įvardijamas kiparisų eterinis aliejus. Tiesiog patalpose, kuriose pastebėjote šiuos kenkėjus, reikia palikti gerai aliejumi sudrėkintą audinio skiautę ar filtrinio popieriaus. 
  • Lipnios vabzdžių gaudyklės. Dar vienas efektyvus ir nebrangus būdas – įsigyti gaudykles: taip galima gerokai sumažinti šių nepageidaujamų įnamių populiaciją. 

Tiesa, ne visada paprasta rasti šių vabzdžių kolonijas, todėl kartais geriausia išeitis – profesionalus cukrinių žvyninukų naikinimas. 

KAIP IŠVENGTI CUKRINUKŲ NAMUOSE?

  • kruopščiau rūpinkitės švara ir higiena: žvyninukas nemėgsta patalpų, kur švaru ir sausa: ne veltui jie – drėgmės vabalai;
  • birius maisto produktus laikykite sandariuose induose: taip jų neatakuos kenkėjai;
  • pasistenkite sumažinti drėgmės lygį namuose, stebėkite, kad neįsiveistų pelėsis, o jam atsiradus nedelsiant imkitės visų būdų kuo greičiau jo atsikratyti;
  • pasirūpinkite namų sandarumu (cukrinukas lengvai patenka net ir per mažiausius plyšelius). 

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šiuos kenkėjus galite išnaikinti keliais būdais: naudodami buitinius valiklius, eterinį aliejų ar pasitelkę specialias vabzdžių gaudykles. Tačiau kokybišką ir greitą rezultatą užtikrins tik profesionalus cukrinių žvyninukų naikinimas. 

Sulaukiame vis daugiau klientų užklausų dėl cukrinių žvyninukų naikinimo. Jei ir Jums reikalinga ši paslauga, kviečiame susisiekti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai

Nemokama konsultacija
žvyninukų naikinimo klausimais

Call Now Button