KANDŽIŲ NAIKINIMAS

Dažniausiai sutinkamos kandžių rūšys namuose – drabužių kandis bei maistinės kandys. Drabužinės kandys dažniausiai sutinkamos spintose, tupinčios ant vidinių sienų ar stalčių, todėl jeigu pastebėjote nors vieną, kažkuris drabužis jau turės lervų bei sugadintų audinio vietų. Maistinė kandis labiausiai mėgsta miltinius produktus, sausus pusryčius, pradarytus ir ilgai nenaudotus prieskonius, arbatžoles bei įvairias vaistažoles. Jų galima aptikti ir sausainiuose, riešutų pakuotėse ir net naminių gyvūnų pašaruose.

Jų lervos sugaina produktus juos grauždamos, taip pat išskiria siūlyus, išmatas, išnaras bei suka kononus, dėl to produktai praranda savo skonį, kvapą bei spavą, taip pat gali padaryti skyles drabučiuose, kailiuose, medvilnėje, net odoje, mėgsta kiliminę dangą. Tokius produktus lengviau užkrečia pelėsinis grybelis, jeigu aplinka pasidaro nors kiek drėgnesnė. Kandžių naikinimą atliekame Vilniuje ir Kaune.

kandžių naikinimas
kaip išnaikinti kandis

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

KAIP IŠNAIKINTI KANDIS NAMUOSE?

Aptikus maisto ar drabužių kandžių buvimo požymių reikia surasti židinį ir jį sunaikinti, tuomet kruopščiai išvalyti sienas, lubas, lentynas, spinteles ir jų plyšelius. Galima naudoti silpną šarminį tirpalą valant (tiks bet koks indų ploviklis). Kartais lizdus gali susisukti net ant lubų nelygumų, todėl reikia atidžiai peržvelgti visus kampus, lubas virš spintos bei sandeliukuose.

Taip pat rekomenduojama perrinkti visus miltinius produktus, grūdus, košes, ir supilti juos į plastmasines taras su sandariu dangteliu. Reikia apžiūrėti visas arbatas, prieskuonius, kurie yra pradaryti, užtenka pakelti pakelį prieš šviesos šaltinį ir, jeigu matosi siūleliai, arba produkto dalelės matosi lyg švelniai virpančios ant sienelių – produktas užkrėstas kandimis.

KOKIOS YRA PRIEMONĖS NUO KANDŽIŲ?

Seni ar nešvarūs drabužiai taip pat labai patrauklūs kandims, todėl reikėtų peržiūrėti ir iš spintos ištraukti apžiūrai seniai neliestą dalį drabužių, ypatingai storesnio audinio paltus bei striukes, medvilninius megstinius. Ilgą laiką nenaudojamus audinius reikėtų sudėti į sandarius plastmasinius maišus. Naikinti drabužines ar maistines kandis galima ir taip – išdeliojant apelsinų žieveles, pipirus spintelių lentynose, kadangi šių kvapų kandys labai nemėgsta.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

kandzių naikinimas namuose

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Drabužių ir maistinių kandžių naikinimas yra atliekamas profesionalių darbuotojų, kurie naikinimui naudoja specialią chemiją, skirtą naikinti tokio tipo vabzdžiams. Kreipkitės į sterilus.lt specialistus, kurie itin operatyviai pasiūlys vizito laiką ir pašalins problemą vieno vizito metu.

Kandys nemėgsta šių natūralių priemonių: apelsinų žievelės, pipirai, eukaliptų aliejus, levandų aliejus, mėtų aliejus, cintrinžolė. 

Drabužinių arba maistinių kandžių naikinimo kaina priklauso nuo jūsų gyvenamos patalpos dydžio bei užkrėstumo masto. Susisiekite su mumis, papasakokite situaciją plačiau, o mes patikslinsime kainą.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba