UODŲ NAIKINIMAS

Mūsų krašte labiausiai paplitusi ir šiltuoju metų laiku ramybės neduodanti uodų rūšis – paprastasis uodas. Lervos gyvena bei virsta uodais vandenyje, kiaušinelių stadija trunka vos keletą dienų. Pastarieji padedami lėtai tekančiame arba stovinčiame vandenyje. Patelės deda 100 ir daugiau kiaušinėlių, o vystymosi ciklas užtrunka nuo vienos iki dviejų savaičių. Optimaliausia veisimosi temperatūra – 20-25o. Patelės gali žiemoti esant palankioms sąlygoms, pavyzdžiui, rūsiuose.

Vienas iš pagrindinių kraujasiurbių traukos objektų yra odos kvapas. Patelės maitinimuisi naudoja straublelį su duriamuoju šereliu, minta žinduolių (žmonių, galvijų, arklių() krauju, patinų straubeliai tokių šerelių neturi, todėl minta augalų sultimis, nektaru. Kraujas uodams reikalingas, nes jame esantys baltymai dalyvauja kiaušinėlių formavime. Uodus naikiname Vilniaus ir Kauno apskrityse.

uodu naikinimas sodyboje
uodų naikinimas

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

KODĖL UODŲ NAIKINIMAS YRA REIKALINGAS?

Kad kraujas būtų skystesnis siurbiant, uodo patelė į paodinį sluoksnį įšvirkščia seilių, kurios suaktyvina imuninę sistemą, o tai sukelia uždegimą, kuris sukelia niežėjimą bei įkandimo vietos paraudimą bei gumbelio susiformavimą. Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti alerginė reakcija ar net anafilaksinis šokas, nes organizmas negali sulaikyti uodų seilėse esančių toksinų, kurie, pasklidę po kraujotaką iššaukia žaibišką alerginę reakciją, todėl tokiems žmonėms turintiems vietą poilsiui gamtoje, uodų naikinimas yra neišvengiamas kiekvieno pavasario ar vasaros procesas.

KAIP IŠNAIKINTI UODUS NAMUOSE?

Patiems uodų naikinimas gali būti sudėtingas dalykas, nes reikalinga speciali įranga bei didelio efektyvumo priemonės, kurias gali įsigyti tik licensijuoti asmenys, todėl klausimą kaip išnaikinti uodus patikėkite profesionalams kurie ne tik išnaikins bet ir pakonsultuos individualiu atveju. Tačiau galite vykdyti prevenciją, kuri sumažins arba visiškai sunaikins uodų populiaciją jūsų aplinkoje. Turėtumėte pašalinti stovintį vandednį savo kieme, t.y sudaryti sąlygas, jog jis nusausėtų natūraliai, nes mechaniniu būdu tai reikėtų daryti kiekvieną sezoną, taip pat šiukšlių konteinerius reikėtų laikyti visuomet uždarus, kad nesikauptų vanduo po liūčių, reguliariai valykite lietvamzdžius, jeigu turite baseiną, jį laikykite uždengtą.

Papildomai vertėtų langus bei duris apsaugoti specialiaisiais metaliniais tinkleliais, o tamsiuoju paros metu reikėtų nejungti šviesos, nes uodai į ją reaguoja ir skrenda link jos. Vakarojant lauke rekomenduojame kaitinti aromaterapines lempas su gvazdikėlių eteriniu aliejumi, arba juo tiesiog patepti odą. Taip pat uodai nemėgsta pelyno, kedrų, anyžių, čiobrelių, kvapiųjų citrinžolių, pipirmėčių, rozmarinų kvapų.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

UODŲ NAIKINIMAS SODYBOJE

Uodai veisiasi stovinčiame vandenyje, t.y neišdžiūvusiose pievose, grioviuose, krūmynuose, balose. Tokios sąlygos susidaro dėl nuotėkių, stipraus lietaus ar kanalizacijos užsikimšimo. Nekontroliuojama odų populiacija gali gerokai erzinti ir apsunkinti buvimą lauke, ypatingai organizuojant šventes ar pobūvius sodybose. Todėl jeigu planuojate svarbią dieną, tokias kaip gimtadienis, vestuvės, krikštynos ar išleistuvės sodyboje ir norite kokybiškai praleisti laiką savo teritorijoje nesimuistant ir nesipurškiant cheminiais preparatais, rekomenduojame kreiptis į kvalifikuotus uodų naikinimo specialistus, kurie pritaikys kompleksinį naikinimą specialiais insekticidais ir lervicidais – užtikrinančiais ne tik suaugėlių, bet ir uodų lervų naikinimą.

Uodų naikinimas vykdomas išpurškiant visas potencialaus veisimosi vietas specialiais insekcicidais bei įpilant lervicidų į vandens telkinius siekiant sunaikinti leliukes. Priemonės yra saugios aplinkai ir natūraliai suįra. Naikinimas turėtų būti atliekamas saulėtomis dienomis, siekiant efektyviausio rezultato, bent kelias dienas po sausų vietų purškimo turėtų nelyti.

uodas siurbia kraujo iš žmogaus rankos

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Uodų naikinimo priemonės gali skirtis priklausomai nuo to ar norite apsisaugoti individualiai, ar siekiate sumažinti uodų populiaciją savo teritorijoje. Puiki natūrali priemonė nuo uodų būtų levandų, citrinžolės, eukalipto ir pipirmetės eterinių aliejų žvakė. Tų pačių paminėtų eterinių aliejų augalai veikia kaip natūralus repelentai prieš uodus. Taip pat, naudokite apsauginius tinklelius nuo uodų, kad jie nepatektų į patalpas. 

Uodų naikinimo kaina priklauso nuo jūsų gyvenamo ploto, ar uodų antplūdis yra namuose, ar sodyboje. Kviečiame susisiekti su mūsų specialistais ir sužinoti tikslią uodų naikinimo kainą.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba