VORŲ NAIKINIMAS

Lietuvoje, kaip ir kituose pasaulio kampeliuose gausu vorų. Tačiau vorai labiau gyvena lauko salygomis, nei namuose. Naminiai vorai daug retesni, tačiau jų taip pat esama. Tarp dažniausiai sutinkamų vorų Lietuvoje yra naminis kampavoris, ilgakojis virpūnėlis, plėšriavoris (panašus į tarantulą), vapsvavoris, maišavoris, voras juodoji našlė ir voras kryžiuotis. Anot specialistų, visi vorai yra daugiau ar mažiau nuodingi. Visgi, Lietuvoje gyvenantys vorai nuodų turi per mažai, kad jie darytų kokią nors įtaką žmogaus organizmui. 

Tačiau tai neįtikins žmonių, kuriems vorai kelia panišką baimę. Arachnofobija – vorų baimė yra viena dažniausiai pasitaikančių fobijų pasaulyje. Nors daugelis žmonių pamatę vorą krūpteli ar pasibjaurėja, tačiau žmonėms turintiems arachnofobiją pamačius vorą kyla nerimas, baimė, gali netgi prasidėti pykinimas, prakaitavimas, apsvaigimas, padidėja širdies susitraukimų dažnis, kitaip tariant žmogus tikrai blogai jaučiasi ir panikuoja. Ieškote vorų naikinimo specialistų? Susisiekite konsultacijai.

vorų naikinimas
kaip išnaikinti vorus

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

Lietuvoje esama tik dviejų rūšių vorų, kurie būtų pajėgūs įkasti į pirštą. Tai vapsvavoris ir voras kryžiuotis, tačiau kryžiuotis odą perkasti gali tik tuomet, kai yra pilnai suaugęs. Ir tai, jie taip darytų tik gindamiesi ir įspiesti į kampą. Dar nebuvo atvejo, kad voras tykotų žmogaus ir norėtų jį sukandžioti. Taigi lengvai galime daryti apibendrinimą, jog vorai nepavojingi. 

IŠ KUR NAMUOSE ATSIRADO VORAS?

Net jei nematote vorų, greičiausiai jų vis tiek yra namuose. Kol jų vienas kitas, atrodo jie nesukelia problemų, tačiau vorai itin sparčiai dauginasi, tad nesiimant veiksmų, vieną dieną grįžus po ilgesnių atostogų galima išvysti gausybę individų nusidusių ant vienos vidinės rūsio ar sandeliuko sienos.

Vorai namuose mėgsta šiltas, tamsias vietas, tokias kaip plyšiai, kampai, oro ventiliacijos angos ir užuolaidų karnizai. Jų visada gausiai rasite palėpėse ir rūsiuose. Dalis rūšių labiau mėgsta būti lauke ir audžia voratinklius sandėliukuose, sodo medžiuose ar krūmuose, prie turėklų ar žibintų.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

KAIP IŠNAIKINTI VORUS, KOKIĄ PREVENCIJĄ TAIKYTI?

Kad nereikėtų jausti kaltės mušant su šlepete vorą, tuo tarpu mintyse girdint protėvių patarles, geriausia pasistengti, jog vorų paprasčiausiai nebūtų namuose. To galima pasiekti palaikant švarą ir tvarką namuose bei pašalinant galimybę vorams patekti į namus pro nesandarias landas ir skyles.

Vorai apsigyvena ten, kur yra maisto. O kuo minta vorai? Jų maisto pagrindas yra kiti, smulkesni vabzdžiai, tokie kaip musės, kandys, tarakonai. Todėl pasistenkite, jog namuose nebūtų šių kenkėjų. Nepalikite ant stalo ar virtuvės stalviršio maisto produktų, dažniau išneškite šiukšles. Jei musės įskrenda pro pravirus langus, o langus paliekate pravirus dažnai, užsidėkite tinklelius nuo vabzdžių – sustabdysite ne tik muses, bet ir įkyrius uodus.

Naktį, kuomet užsidegate šviesą, uždarykite langus. Pro pravirus langus į kambarius šviesos link suskris šimtai musių ir uodų – jie ne tik neleis užmigti, išsiurbs kraują, tačiau ir privilios vorų.

Vorus atbaidyti galima natūraliais atbaidančiais skysčiais, kuriuos galima pasigaminti namuose patiems. Jų pagrindas eteriniai aliejai, tad ir namai kvepės, ir vorų nebus. Labiausiai vorai nemėgsta pipirmėtės, arbatmedžio ir citrusinių kvapų. Lauke vorus atbaidyti yra sunkiau, todėl kvalifikuoti Sterilus.lt specialistai gali pasirūpinti, jog tą pačią dieną jūsų valdose nelinktų nei vieno voro nei viduje, nei išorėje.

kabantis voras

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vorai yra plėšrūnai kurie minta įvairiais vabzdžiais ir kitais mažais gyvūnais. Pavyzdžiui, musėmis, uodais, širšėmis, žiogais ar netgi kitais vorais. Tuo pačiu, tam tikros didesnės vorų rūšys gali mėdžioti ir misti varlėmis, paukščiais, kitais mažais ropliais. Vorai grobį paralyžiuoja arba nužudo išskirdami nuodus per savas kandis, tuo pačiu išsiskiria virškinamieji fermentai, kurie skystina aukos vidurius. 

Vorai yra bestubūrių gyvūnų būris priklausantis arachnidų klasei, ir kaip ir visi šios klasės nariuotakojai nariai turi po aštuonias kojas. Tai vienas iš pagrindinių bruožų, skiriančių vorus nuo kitų vabzdžių, kurie įprastai turi šešias kojas.

Vorų naikinimo kaina priklauso nuo jūsų gyvenamos patalpos dydžio bei užkrėstumo masto. Susisiekite su mumis, papasakokite situaciją plačiau, o mes patikslinsime kainą.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba