Vapsvų naikinimas

Vapsvų Naikinimas

 

vapsvų naikinimas

Artėjant vasarai lizdus ima sukti širšės bei vapsvos. Šių vabzdžių mėgstamiausios vietos – palangės, sienos, stogų ir pastogių plyšiai, palėpės. Vapsvų naikinimas yra privalomas norint apsaugoti savo aplinką.

Vapsvos

Vasaros pabaigoje išsiritę vabzdžiai išskrenda iš lizdo poruotis, sutrikdydami kolonijos, kurią neretai sudaro 5000 ir daugiau individų, ciklą. Tada vabzdžiai ieškodami maisto užsuka ir į mūsų namus. Dažniausiai juos vilioja terasose, lauko kavinėse palikti saldumynai, soduose persirpę vaisiai ir uogos.

Vapsvų ir širšių įgėlimai labai skausmingi ir itin pavojingi alergiškiems žmonėms. Geluonimi vapsva gali įgelti ne vieną kartą, kadangi įgėlus ši nepalieka geluonies kaip bitės. Įgėlus rekomenduojama stebėti organizmo reakciją – pradėjus jausti svaigulį patariama tučtuojau kreiptis į gydytoją. Jeigu vapva neduoda ramybės kasdien, tikėtina, kad netolimais jų yra ir daugiau, jums pravers profesionalus vapsvų naikinimas.

Vapsvų Naikinimas – Nemokama konsultacija +37061100533

Kaip Naikinti Vapsvas?

Vabzdžius dalinai sunaikinti įmanoma ir savarankiškai, nusipirkus reikiamų priemonių, tačiau tai nerekomenduotina dėl naikinimo specifinių niuansų bei saugumo. Reikia išmanyti jų paros ciklą, žinoti, ar širšės ir vapsvos naktimis grįžta į lizdą.

Taip pat aerozoliniai balionėliai pardavinėjami parduotuvėse dažniausiai nėra itin efektyvūs. Šie vabzdžiai gali informuoti vienas kitą esant pavojui, tad jeigu užmušite vieną vapsvą ar širšę netoli lizdo, yra tikimybe, jog atskris „kareivių“ pulkas ginti teritorijos.

vapsvų naikinimas
vapsva

Vapsvų Naikinimas Lauke

Lauke esančią pastogę arba pavėsinę, kurioje dažnai žmonės valgo įvairius vaisius ar uogas, reikia uždengti, nes šis kvapas neabejotinai privilios daugybę vapsvų. Apsisaugoti nuo šių vabzdžių įsikūrimo neįmanoma – niekas nėra apsaugotas.

Nebent pavasarį akylai stebėsite, ar aplinkui neskraido kokia vapsva – širšė motinėlė, kuri gali susisukti lizdą. Kol lizdas labai mažas, maždaug teniso kamuoliuko dydžio, galima jį sunaikinti patiems. Tačiau esant žmogaus galvos dydžio lizdui geriau kreiptis į kenkėjų naikinimo specialistus ir nerizikuoti savo sveikata. 

Vapsvų Naikinimas Liaudiškais Metodais

Taip pat įvairiais liaudiškais metodais ne tik, kad neišnaikinsitė vapsvų, bet galite tam tikrą jų kolonijos dali dar ir pavaišinti nemokamu maistu.

Labiausiai paplitęs mitas yra tai, jog vapsvų lizdą galima nuimti, sunaikint naktį, nes jos neva miega. Tačiau tai netiesa, vapsvos nakties metu būna mažiau aktyvios, tačiau sudrumstus jų ramybę, vapsvos labai greitai gali pasirengti gynybinei pozicijai. Tokiu atveju geriau kreiptis į specialistus kurie nusimano vapsvų naikinime.

Populiarus Mitas Naikinant Vapsvas

Populiarus mitas, kad nuo vapsvų apsiginti padeda naikinimo priemonė „Cobra”, su medumi ar cukrumi maišytas vanduo stiklinėje ar skiesta vandeniu uogienė butelyje su išpjaustytomis skylutėmis. Deja, tokios gyventojų iniciatyvos dažnai baigiasi liūdnai. Patariame širšių ir vapsvų nenaikinti patiems, nes tai gana pavojinga sveikatai ir net gyvybei.

Profesionalus Vapsvų Naikinimas

Sterilus.lt kenkėjų naikinimo specialistai puikiai išmano širšių ir vapsvų biologinius niuansus ir gali pasiūlyti efektyvias širšių bei vapsvų naikinimo bei prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia gyventojams bei jų augintiniams.

vapsvų naikinimas
kaip išnaikinti vapsvas

Kaip Išvengti Vapsvos Įgėlimo?

  • Stengtis nevalgyti lauke, ypač saldumynų, saldžių vaisių;
  • Nenaudoti jokių kvepalų, dezodorantų;
  • Moterys turėtų vengti vaikščioti palaidais plaukais, taip pat rengtis spalvotais drabužiais(geltona spalva traukia vapsvas bei širšes)
  • Nevaikščioti basomis kojomis
  • Važiuojant automobiliu langai turi būti uždaryti, nes kartais šiuos vabzdžius įtraukia oro srovė ir jos pradeda blaškytis
  • Nevaikščioti arti avilių, ypač vengti vapsvų spiečių, nes tada jos yra itin pavojingos
  • Nereikėtų blaškytis ar mojuoti pamačius vapsvą, nes vabzdį tai dar labiau suerzins
  • Jautriam įgėlimams žmogui nereikėtų pačiam ardyti vapsvų lizdų, derėtų pagalbos kreiptis į specialistus, kurie turie patirties ir jų vapsvų naikinimas yra jų specializacija.

Turite klausimų? Nemokama konsultacija +37061100533

Klientų Atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

+37061100533

info@sterilus.lt

Vilniaus apskritis, Lietuva

Call Now ButtonSkambinti