VAPSVŲ NAIKINIMAS

Artėjant vasarai lizdus ima sukti širšės bei vapsvos. Šių vabzdžių mėgstamiausios vietos – palangės, sienos, stogų ir pastogių plyšiai, palėpės. Vapsvų naikinimas yra privalomas norint apsaugoti savo aplinką.

Vasaros pabaigoje išsiritę vabzdžiai išskrenda iš lizdo poruotis, sutrikdydami kolonijos, kurią neretai sudaro 5000 ir daugiau individų, ciklą. Tada vabzdžiai ieškodami maisto užsuka ir į mūsų namus. Dažniausiai juos vilioja terasose, lauko kavinėse palikti saldumynai, soduose persirpę vaisiai ir uogos.

Vapsvų ir širšių įgėlimai labai skausmingi ir itin pavojingi alergiškiems žmonėms. Geluonimi vapsva gali įgelti ne vieną kartą, kadangi įgėlus ši nepalieka geluonies kaip bitės. Įgėlus rekomenduojama stebėti organizmo reakciją – pradėjus jausti svaigulį patariama tučtuojau kreiptis į gydytoją. Jeigu vapva neduoda ramybės kasdien, tikėtina, kad netolimais jų yra ir daugiau, jums pravers profesionalus vapsvų lizdo naikinimas. Dirbame Vilniuje ir Kaune.

vapsvų naikinimas
vapsvos

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

KAIP NAIKINTI VAPSVAS?

Vabzdžius dalinai sunaikinti įmanoma ir savarankiškai, nusipirkus reikiamų priemonių, tačiau tai nerekomenduotina dėl naikinimo specifinių niuansų bei saugumo. Reikia išmanyti jų paros ciklą, žinoti, ar širšės ir vapsvos naktimis grįžta į lizdą.

Taip pat aerozoliniai balionėliai pardavinėjami parduotuvėse dažniausiai nėra itin efektyvūs. Šie vabzdžiai gali informuoti vienas kitą esant pavojui, tad jeigu užmušite vieną vapsvą ar širšę netoli lizdo, yra tikimybe, jog atskris „kareivių“ pulkas ginti teritorijos.

VAPSVŲ NAIKINIMAS LAUKE

Lauke esančią pastogę arba pavėsinę, kurioje dažnai žmonės valgo įvairius vaisius ar uogas, reikia uždengti, nes šis kvapas neabejotinai privilios daugybę . Apsisaugoti nuo šių vabzdžių įsikūrimo neįmanoma – niekas nėra apsaugotas.

Nebent pavasarį akylai stebėsite, ar aplinkui neskraido kokia vapsva – širšė motinėlė, kuri gali susisukti lizdą. Kol lizdas labai mažas, maždaug teniso kamuoliuko dydžio, galima jį sunaikinti patiems. Tačiau esant žmogaus galvos dydžio lizdui geriau kreiptis į kenkėjų naikinimo specialistus ir nerizikuoti savo sveikata. 

VAPSVŲ NAIKINIMAS LIAUDIŠKAIS METODAIS

Taip pat įvairiais liaudiškais metodais ne tik, kad neišnaikinsitė vapsvų, bet galite tam tikrą jų kolonijos dali dar ir pavaišinti nemokamu maistu.

Labiausiai paplitęs mitas yra tai, jog vapsvų lizdą galima nuimti, sunaikint naktį, nes jos neva miega. Tačiau tai netiesa, vapsvos nakties metu būna mažiau aktyvios, tačiau sudrumstus jų ramybę, vapsvos labai greitai gali pasirengti gynybinei pozicijai. Tokiu atveju geriau kreiptis į specialistus kurie nusimano vapsvų naikinime.

POPULIARUS MITAS NAIKINANT VAPSVAS

Populiarus mitas, kad nuo vapsvų apsiginti padeda naikinimo priemonė „Cobra”, su medumi ar cukrumi maišytas vanduo stiklinėje ar skiesta vandeniu uogienė butelyje su išpjaustytomis skylutėmis. Deja, tokios gyventojų iniciatyvos dažnai baigiasi liūdnai. Patariame širšių ir vapsvų nenaikinti patiems, nes tai gana pavojinga sveikatai ir net gyvybei.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

PROFESIONALUS VAPSVŲ NAIKINIMAS

Sterilus.lt kenkėjų naikinimo specialistai puikiai išmano širšių ir vapsvų biologinius niuansus ir gali pasiūlyti efektyvias širšių bei vapsvų naikinimo bei prevencijos paslaugas. Naudojame efektyvias naikinimo priemones, kurios nekenkia gyventojams bei jų augintiniams.

KAIP IŠVENGTI VAPSVOS ĮGĖLIMO

  • Stengtis nevalgyti lauke, ypač saldumynų, saldžių vaisių;
  • Nenaudoti jokių kvepalų, dezodorantų;
  • Moterys turėtų vengti vaikščioti palaidais plaukais, taip pat rengtis spalvotais drabužiais(geltona spalva traukia vapsvas bei širšes)
  • Nevaikščioti basomis kojomis
  • Važiuojant automobiliu langai turi būti uždaryti, nes kartais šiuos vabzdžius įtraukia oro srovė ir jos pradeda blaškytis
  • Nevaikščioti arti avilių, ypač vengti vapsvų spiečių, nes tada jos yra itin pavojingos
  • Nereikėtų blaškytis ar mojuoti pamačius vapsvą, nes vabzdį tai dar labiau suerzins
  • Jautriam įgėlimams žmogui nereikėtų pačiam ardyti vapsvų lizdų, derėtų pagalbos kreiptis į specialistus, kurie turie patirties ir jų vapsvų naikinimas yra jų specializacija.
vapsva ant gėlės

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vapsvų pilvelis geltonas ir juodas, o širšių oranžinės spalvos su rudais dryžiais. Širšės yra didelės. Jos siekia siekia iki 4,5 cm ilgio. Širšių sparnai rausvai oranžinės spalvos.

Vapsvos įgėlimas didžiajai daliai žmonių sukelia tik laikiną diskomfortą kaip nežymus skausmas, odos paraudimas ir patinimas. Viskas priklauso nuo individualaus organizmo jautrumo. Tačiau, nedidelė dalis žmonių gali patirti ir alerginę reakciją, vadinama anafilaksija. Tai greitai progresuojanti alerginė reakcija, galinti sukelti grėsmę gyvybei. Tokia būklė reikalauja skubios medicininės pagalbos.

Vapsvų naikinimo kaina priklauso lizdų skaičiaus ir vietos. Kviečiame susisiekti su mūsų specialistais širšių naikinimo kainos patikslinimui.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba