ŠIRŠIŲ NAIKINIMAS

Širšės yra pakankamai agresyvios ir todėl pavojingos, priešingai nei kiti kenkėjai jos gali net suorganizuoti žmogaus užpuolimą. Todėl širšių naikinimas yra privalomas. Labiausiai agresyvios jos būna, kai jaučia pavojų savo lizdui ir norėdamos apsisaugoti gali pulti.

ŠIRŠIŲ ĮGĖLIMAI

Šie vabzdžiai priešingai nei bitės savo geluonimi gali įgelti ne vieną kartą. Vapsvų ir širšių įgėlimai yra labai skausmingi ir itin pavojingi alergiškiems žmonėms. Jei jūsų bute, name arba sodyboje atsirado širšių ir jos sau susikūrė lizdą jūs rizikuojate, kad galite būti užpultas. Taigi akimirksniu reikia imtis kokių nors veiksmų ir kaip galima greičiau sunaikinti širšių lizdą. Savarankiškai mėginti kovoti su širšėmis gali būti labai pavojinga nepasiruošusiam žmogui.

širšių naikinimas
širšių naikinimas

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

EFEKTYVUS ŠIRŠIŲ NAIKINIMAS

Greitai bei efektyviai išnaikiname sudėtingai pasiekiamoje vietoje įsikūrusias širšes ar vapsvas, pašaliname ir išvežame jų lizdus. Kokybiškas širšių lizdo naikinimas – imamės priemonių, apsaugančių nuo jų pakartotinio atsiradimo.

KAIP NAIKINTI ŠIRŠES

Nuo širšių įgėlimų kasmet Lietuvoje miršta daugiau žmonių nei nuo gyvačių įkandimų, tad jei šie vabzdžiai netoliese susisuko lizdą, veiksmų reikia imtis nedelsiant.

Pirmieji pasipriešinimo širšėms žingsniai prasideda pavasarį. Reikia patikrinti visas vietas, kuriose būdavo lizdai, ar jų ten vėl neatsirado, taip pat duobes žemėje, ertmes įvairiose plyšiuose (pavyzdžiui, skylė namo apvaduose), už karnizų bei panašiose vietose. Pavasarį lizdai dar maži ir dieną ten nieko nėra, todėl galima juos pašalinti. 

Taip pat, kad širšės neskraidytų aplink mėgstamas lauko vietas, žmonės sodina augalus, kurie natūraliai jas atbaido. Tai gali būti mėta, kietis, eukaliptas, čiobrelis. Širšės stipriai nemėgsta pipirmėtės, tad tose vietose, kur širšės gali pradėti statyti avilį, žmonės deda skudurėlius, suvilgytus eteriniu mėtų aliejumi. Rekomenduojamas profesionalus širšių naikinimas, kuris pašalins šias bėdas.

KAIP ELGTIS SU ŠIRŠĖMIS

Gyventojams trūksta žinių, kaip reikėtų elgtis su šiais neretai žmogaus gyvybei pavojingais vabzdžiais. Jokiu būdu negalima judinti jų lizdo, kol širšės yra aktyvios, t. y. dienos metu. Nerekomenduotina ant jų purkšti įvairių priemonių, įsigytų parduotuvėse, nes jų poveikis yra trumpalaikis ir dažnai tik suerzina vabzdžius, taip pat baidyti ar kitaip bandyti jas vyti iš teritorijos, taip tik dar labiau įsiutinsite širšes.

Dėja, gyventojai ne visada kreipia dėmesį į perspėjimus ir taip dar labiau sunkina padėtį sau ir specialistams, širšės bei vapsvos yra vieni iš sunkiausiai išnaikinamų kenkėjų, tad liaudiškos priemonės gali tik sumažinti jų dauginimąsi ar laikinai nuvyti, tačiau visiškam kenkėjų išnaikinimui reikia kreiptis į specialistus.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

KAIP IŠVENGTI ŠIRŠIŲ

  • Jei esate alergiški vabzdžių įgėlimams, būtina su savimi turėti gydytojo paskirtų vaistų rinkinį;
  • Širšes labiausiai traukia geltonos ir baltos spalvos rūbai, todėl jei išsiruošėte į gamtą, derėtų vengti šių spalvų aprangos;
  • Nevaikščioti žole basomis, nesikvėpinti stipriais kvepalais, atsargiai valgyti vabzdžius viliojančius kvapnius maisto produktus bei gerti saldžius gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus. 
  • Nenaudokite repelentų skirų atbaidyti uodus, širšių jie visiškai neveikia;
  • Jeigu netoli namų pamatėte širšių lizdą, kvieskite specialistus, nes patiems jų pilnai išnaikinti nepavyks.
širšės

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Vapsvų pilvelis geltonas ir juodas, o širšių oranžinės spalvos su rudais dryžiais. Širšės yra didelės. Jos siekia siekia iki 4,5 cm ilgio. Širšių sparnai rausvai oranžinės spalvos. Daugiau apie širšių ir vapsvų skirtumus, rūšis ir kitus niuansus skaitykite čia. 

Tikrai pavojingos. Labai rekomenduojame nenaikinti širšių patiems – tai sukelia grėsmę jūsų sveikatai ir net gyvybei. Jei esate alergiški širšėms ir būsite sugelti, pasėkmės gali būti labai rimtos.
Širšė, kitaip nei bitė, gali gelti ne vieną, o daug kartų.

Labai dažnai širšių lizdus randame pastogėse, šalia namo stogo. Neretai vizualiai kokono nesimato, jis būna pasislėpęs – po fasadu ar stogo pakalimu. Taip pat, širšės mėgsta įsisukti balkonuose, medžiuose, palėpėse, daržinėse.

Galite pasigaminti natūralius spąstus – pavyzdžiui, saldus vanduo su muilu arba fermentuoti gėrimai, kurie pritraukia širšes ir jas įkalina. Taip pat, gaminkitės purškiamą tirpalą sumaišydami kelis lašus pipirmėčių arba citrinžolių eterinio aliejaus su vandeniu ir apipurkšti zonas, kurias norite apsaugoti nuo širšių (darykite tai itin atsargiai, nes širšės gali susierzinti ir pulti). 

Širšių naikinimo kaina priklauso nuo jūsų gyvenamo ploto, lizdų skaičiaus ir kitų niuansų. Kviečiame susisiekti su mūsų specialistais širšių naikinimo kainos patikslinimui.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba