Širšių naikinimas

Širšių Naikinimas

širšių naikinimas

 

Širšės yra pakankamai agresyvios ir todėl pavojingos, priešingai nei kiti kenkėjai jos gali net suorganizuoti žmogaus užpuolimą. Todėl širšių naikinimas yra privalomas. Labiausiai agresyvios jos būna, kai jaučia pavojų savo lizdui ir norėdamos apsisaugoti gali pulti.

Širšių Įgėlimai

Šie vabzdžiai priešingai nei bitės savo geluonimi gali įgelti ne vieną kartą. Vapsvų ir širšių įgėlimai yra labai skausmingi ir itin pavojingi alergiškiems žmonėms. Jei jūsų bute, name arba sodyboje atsirado širšių ir jos sau susikūrė lizdą jūs rizikuojate, kad galite būti užpultas. Taigi akimirksniu reikia imtis kokių nors veiksmų ir kaip galima greičiau sunaikinti širšių lizdą. Savarankiškai mėginti kovoti su širšėmis gali būti labai pavojinga nepasiruošusiam žmogui.

Efektyvus Širšių Naikinimas

Greitai bei efektyviai išnaikiname sudėtingai pasiekiamoje vietoje įsikūrusias širšes ar vapsvas, pašaliname ir išvežame jų lizdus. Kokybiškas širšių naikinimas – imamės priemonių, apsaugančių nuo jų pakartotinio atsiradimo.

Širšių Naikinimas – Nemokama Konsultacija +37061100533

Kaip Naikinti Širšes?

Nuo širšių įgėlimų kasmet Lietuvoje miršta daugiau žmonių nei nuo gyvačių, tad jei šie vabzdžiai netoliese susisuko lizdą, veiksmų reikia imtis nedelsiant.

Pirmieji pasipriešinimo širšėms žingsniai prasideda pavasarį. Reikia patikrinti visas vietas, kuriose būdavo lizdai, ar jų ten vėl neatsirado, taip pat duobes žemėje, ertmes įvairiose plyšiuose (pavyzdžiui, skylė namo apvaduose), už karnizų bei panašiose vietose. Pavasarį lizdai dar maži ir dieną ten nieko nėra, todėl galima juos pašalinti. 

Taip pat, kad širšės neskraidytų aplink mėgstamas lauko vietas, žmonės sodina augalus, kurie natūraliai jas atbaido. Tai gali būti mėta, kietis, eukaliptas, čiobrelis. Širšės stipriai nemėgsta pipirmėtės, tad tose vietose, kur širšės gali pradėti statyti avilį, žmonės deda skudurėlius, suvilgytus eteriniu mėtų aliejumi. Rekomenduojamas profesionalus širšių naikinimas, kuris pašalins šias bėdas.

Kaip Elgtis Su Širšėmis?

Gyventojams trūksta žinių, kaip reikėtų elgtis su šiais neretai žmogaus gyvybei pavojingais vabzdžiais. Jokiu būdu negalima judinti jų lizdo, kol širšės yra aktyvios, t. y. dienos metu. Nerekomenduotina ant jų purkšti įvairių priemonių, įsigytų parduotuvėse, nes jų poveikis yra trumpalaikis ir dažnai tik suerzina vabzdžius, taip pat baidyti ar kitaip bandyti jas vyti iš teritorijos, taip tik dar labiau įsiutinsite širšes.

Deja, gyventojai ne visada kreipia dėmesį į perspėjimus ir taip dar labiau sunkina padėtį sau ir specialistams, širšės bei vapsvos yra vieni iš sunkiausiai išnaikinamų kenkėjų, tad liaudiškos priemonės gali tik sumažinti jų dauginimąsi ar laikinai nuvyti, tačiau visiškam kenkėjų išnaikinimui reikia kreiptis į specialistus.

 

širšė
širšių naikinimas
širšė renka nektarą

Širšių Naikinimas

  • Jei esate alergiški vabzdžių įgėlimams, būtina su savimi turėti gydytojo paskirtų vaistų rinkinį;
  • Širšes labiausiai traukia geltonos ir baltos spalvos rūbai, todėl jei išsiruošėte į gamtą, derėtų vengti šių spalvų aprangos;
  • Nevaikščioti žole basomis, nesikvėpinti stipriais kvepalais, atsargiai valgyti vabzdžius viliojančius kvapnius maisto produktus bei gerti saldžius gaiviuosius ir alkoholinius gėrimus. 
  • Nenaudokite repelentų skirų atbaidyti uodus, širšių jie visiškai neveikia;
  • Jeigu netoli namų pamatėte širšių lizdą, kvieskite specialistus, nes patiems jų pilnai išnaikinti nepavyks.

 

Kuo Skiriasi Vapsva Nuo Širšės?

Vapsvų pilvelis geltonas ir juodas, o širšių oranžinės spalvos su rudais dryžiais. Širšės yra didelės. Jos siekia siekia iki 4,5 cm ilgio. Širšių sparnai rausvai oranžinės spalvos.

 

Nemokama Konsultacija Širšių Naikinimui +37061100533

Klientų Atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

+37061100533

info@sterilus.lt

Vilniaus apskritis, Lietuva

Call Now ButtonSkambinti