PELIŲ IR ŽIURKIŲ NAIKINIMAS

Pelės ir žiurkės, be akivaizdaus estetinio diskomforto yra linkusios pernešti ligų sukėlėjus, kurių  daugelis yra itin rimtos ligos – leptospirozė, jersiniozė, tuliaremiją, listeriozė, pseudotuberkuliozė, trichineliozė, salmoneliozė, taip pat encefalitas ir laimo liga, kurią sukelia žiurkių kailyje gyvenančios erkės. Graužikai taip pat naikina jūsų turtą, o žiurkės, ypač didesnės, gali būti agresyvios ir užpulti netgi suaugusius žmones, gyvūnus.

Žiurkės kelia dar didesnį pavojų žmonių ir naminių gyvūnų sveikatai nei pelės. Dažniausios žiurkių platinamos ligos – salmoneliozė, Veilio liga, E. coli, tuberkuliozė ir kt. Žiurkės taip pat yra ir ūminės užkrečiamosios ligos – leptospirozės – infekcijos šaltinis. Be to, žiurkės kaip ir pelės perneša blusas bei erkes, kurios gali sukelti ūmias alergines reakcijas, todėl pamačius jas savo namuose, patartina iš karto imtis pelių, žiurkių naikinimo. Kviečiame pasikonsultuoti su mūsų specialistais, dirbame Vilniuje ir Kaune už geriausią kainą.

žiurkių naikinimas
pelių naikinimas

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

KAIP IŠNAIKINTI PELES IR ŽIURKES?

Kaimuose peles ir žiurkes sėkmingai gaudo laiko patikrinta priemonė – katinas, dar geriau – keli katinai. Bėda ta, jog ne visi katinai turi polinkį medžioti. Be to, jei namuose yra pakankamai maisto, naminė pelė katinui greičiausiai pasirodys neskani. 

Taip pat daugelis galvoja, jog graužikus ir kitus kenkėjus atbaido ultragarsas. Neretai reklaminiuose tekstuose skelbiama, jog tokia atbaidymo sistema – puiki priemonė, tinkanti atbaidyti ne tik peles, žiurkes, bet ir tarakonus, vorus, muses, uodusblakes ir kt.

Tačiau daugybė mokslinių tyrimų įrodė, jog ultragarsinės atbaidymo sistemos neveikia – galimybė kenkėjus atbaidyti ultragarsu egzistuoja tik teoriškai. Rekomenduojame šias pagrindines priemones kaip naikinti peles bei žiurkes:

ŽIURKIŲ NAIKINIMAS SPĄSTAIS

Žiurkės ypatingai gudrus gyvūnas, itin retais atvejais pagaunamas spąstais. Pelės į spąstus patenka kur kas dažniau. Spąstus rekomenduojame dėti tik ten, kur būna daug vaikų ar naminių gyvūnų, patalpų viduje. Naudokite lipnias pelių gaudykles arba tradicinius spąstus. Žiurkėms labai patinka saulėgražų aliejus – sumirkykite jame duonos arba riešuto galaliuką ir pritvirtinkite ant spąstų.

Svarbu parinkti vietas nuodams bei spąstams, kuriose matomi žiurkių buvimo ženklai: išmatos, riebaluotos šliaužimo dėmės, graužimo pėdsakai. Visi nuodai turi būti dedami į specialias vylių dėžutes, kurios apsaugo vaikus bei naminius gyvūnus bei parinktas tinkamas jų kiekis, nes įdėjus per mažai nuodų, pelės ir žiurkės yra „paskiepyjamos“ ir tampa atsparios jų poveikiui.

ANGŲ UŽSANDARINIMAS

Būtina užsandarinti visus plyšius, didesnius nei 2,5 cm, aplink vamzdžius, įtaisyti smulkias groteles ventiliacijos angoms bei orlaidėms. Turėkite omenyje, jog tai vienas esminių pelių ir žiurkių naikinimo/prevencijos būdų ir jei to nepadarysite, problema kartosis iš metų į metus.

RŪSIO IŠVALYMAS BEI DEZINFEKAVIMAS

Vertėtų didelį dėmesį skirti ir rūsių priežiūrai, kadangi įprastai čia ir slypi problemos priežastis. Žiurkės bei pelės, gyvendamos palankioms sąlygoms, įsikuria rūsyje ir per vandentiekio šachtas ar nesandarias vietas tarp grindų ima veržtis į gyventojų namus.

Jeigu nuo naikinimo pradžios praėjo daugiau nei 1-2 mėnesiai – delsti negalima ir darbą perduoti reikia specialistams, kurie išmanydami gyvūno biologiją sugebės tinkamai atsikratyti graužikų.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama žiurkių ir pelių naikinimo kaina

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

PREVENCINĖS PRIEMONĖS NUO GRAUŽIKŲ

  • Maisto produktai bei vanduo turi būti nepasiekiamose vietose;
  • Buitinės atliekos turi būti uždengiamos sandariai, reguliariai šalinamos;
  • Patalpų sandarumas. Sandarinti plyšius galima betonu, metalinėmis detalėmis ar kitomis panašiomis priemonėmis, kurių graužikai negalėtų įveikti;
  • Rekomenduojama gerai apžiūrėti ir praustuvus, tualetus, ventiliavimo, šildymo bei elektros instaliacijos sistemas;
  • Nepilti masalo atvirose vietose – žiurkės ir pelės linkusios išnešioti jauką po teritoriją;

Po naikinimo itin rekomenduotina profesionali dezinfekcija, siekiant išvengti pelių, žiurkių ir jų platinamų ligų.

kaip išnaikinti peles

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Šiem graužikams bėgiojant yra girdimas krebždesys sienose ir lubose. Pastebite tamsių, kūgio formos išmatų ir užuodžiate smarkaus kvapo šlapimą. Namuose randate nugraužtų laidų. Radote lizdų arba urvų. 

Dažniausios platinamos ligos – salmoneliozė, Veilio liga, E. coli, tuberkuliozė ir kt. Žiurkės bei pelės taip pat ir ūminės užkrečiamosios ligos – leptospirozės – infekcijos šaltinis. Be to, perneša blusas bei erkes, kurios gali sukelti ūmias alergines reakcijas.

Maistą laikykite jam skirtoje vietoje – šaldytuve arba maisto dėžutese. Reguliariai išmesktie buitines atliekas, nelaikykite jų namie. Sandarinkite menkus plyšelius per kuriuos gali patekti šie kenkėjai. Šiltąjį sezoną neleiskite graužikams veistis lauke – pjaukite žolę, pašalinkite vijoklius ir kitas piktžoles.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba