Blusų naikinimas

Blusų Naikinimas

kaip išnaikinti blusas

 

Katininė blusa šiuo metu yra labiausiai Lietuvoje paplitusi blusų rūšis. Blusos deda kiaušinėlius, iš kurių per 20-25 dienas išsivysto suaugusi blusa, galinti dėti naujus palikuonis. Todėl blusų naikinimas yra labai svarbus norint apsisaugoti nuo šių kenkėjų. 

Nuolat misdamos žmonių krauju šių kenkėjų vystymosi procesas vyksta itin sparčiai, o kartu gyvenantys augintiniai paskleidžia parazitus po visus namus. Klaidinga manyti, jog gyvūnų pernešamos blusos pavojingos tik jiems – į patalpas atneštos blusos jaučia žmogaus skleidžiamą kūno šilumą ir puola maitintis.

Blusos ir Jų Ypatumai

Didžiausias blusų antplūdis prognozuojamas rudenį, kuomet benamės katės ieško prieglobsčio daugiabučių namuose. Be to, blusas perneša ir graužikai.

Blusų nereikėtų maišyti su blakėmis. Blusa yra maža, neturinti sparnų, iš šonų plokščia apie 2 – 4 mm ilgio, vikriai šokinėja, jų kūnas tamsiai rudas ir blizgantis, apaugęs šereliais. Dėl galingų užpakalinių šokamųjų kojų gali nušokti 18 – 20 cm vertikaliai ir 35 – 40 cm horizontaliai, todėl nesunkai persikelia į naujas gyvenamąsias vietas. Po blusos įkandimo lieka raudoni taškeliai, kurie dažniausiai atsiranda ant kojų, vėliau plinta ant viso kūno, jaučiamas smarkus niežėjimas. Dažniausiai be specialistų pagalbos išnaikinti blusų nepavyksta.

Efektyvus Blusų Naikinimas

Pamačius blusas daugiabučio rūsyje ar laiptinėje, reikia nedelsiant kreiptis į daugiabutį administruojančią įmonę, kadangi šiais kenkėjais užsikrėsti gali viso namo gyventojai. Blusų naikinimas turi būti atliktas nedelsiant, šių kenkėjų naikinimas yra labai svarbus jūsų ir artimųjų sveikatos gerovei.

Blusų Naikinimas – Nemokama Konsultacija +37061100533

KAIP NAIKINTI BLUSAS?

Išnaikinti blusas gana sudėtinga, kadangi jos plinta itin sparčiai – ant gyvūnų kailio, pastoviame jo guolyje, grindų plyšiuose, po kilimais blusa padeda iki 20 kiaušinėlių, o per gyvenimą sudeda iki 500 kiaušinėlių.

Didžiausia bėda, jog žmonėms vis dar gėda kalbėti apie šią problemą ir gyventojai linkę patys imtis naikinimo priemonių, kurios dažniausiai yra neefektyvios ir trumpalaikės. 10 proc. blusų populiacijos veisiasi gyvūnų kailyje, o likusioji blusų dalis gyvuoja atviroje aplinkoje: kilimuose, grindų plyšiuose, gyvūnų guoliuose, patalynėje, todėl naudojamos blusų naikinimas ir priemonės turi būti saugios būsto gyventojams, veiksmingos ir užtikrinančios ilgalaikį poveikį. Štai keli žingniai kurių turėtumėte imtis aptikę blusų savo būste.

Periodiškas Švarinimasis Nuo Blusų

Tai nereiškia, jog blusos dauginasi tik netvarkinguose namuose, šių kenkėjų gali atsirasti visiškai atsitiktinai. Tačiau siurblys – didžiausias blusos priešas namuose. Atsiradus blusoms, siurbti reikėtų net kelis kartus per dieną. Rekomenduojama naudoti vienkartinius dulkių siurblio maišelius, kad blusos nepaspruktų į aplinką. Siurbti reikėtų ne tik grindis, bet ir baldus, įvairius plyšius.

Išsiurbtos grindys turėtų būti ir plaunamos šlapia šluoste, tada nusausinamos. Blusų lervos nepakelia drėgmės, sausros ir žūva.

blusų naikinimas
blusos
kaip išnaikinti blusas

Blusų Naikinimas Insekticidais

Namų sąlygomis blusas išnaikinti labai sunku, nes aplinkoje esančios lervos ir kiaušinėliai plika akimi nematomi, todėl populiariomis aerozolinėmis priemonėmis išnaikinti blusas žymiai sunkiau. Viena iš veiksmingiausių priemonių – profesionaliam naudojimui skirti insekticidai. Tačiau, minėta priemone išpurškus kambarį ar visą butą, bent vieną naktį pageidautina jame nebūti. Antra, aerozoliai, net ir patys stipriausi, sunaikina tik blusas, bet ne jų kiaušinėlius.

Iš jų išsiritusios blusos vėl pradeda savo veiklą. Insekticidus ekspertai pataria naudoti labai atsargiai, būtina atidžiai perskaityti naudojimosi instrukciją, įsigilinti į kenkėjo biologinius įpročius ir jaustis atsakingiems už namiškių sveikatą. Jei dėl blusų kalti kaimynai, būtina sutarti, kad blusų naikinimas bus atliktas ir jų būste.

Profesionalus Blusų Naikinimas

Kaip bebūtų, išnaikinti blusas be specialistų pagalbos gali būti sudėtinga, juolab, žmonės nežino kaip efekyviai ir taupiai naudoti insekticidus geriausiam rezultatui pasiekti. Todėl galite iššvaistyti daug savo brangaus laiko ir pinigų, o galbūt netgi apgadinti savo buites daiktus neteisingai naudojant chemijas.

Todėl jei blusų nepavyko išnaikinti patiems, visuomet rekomenduojame kreiptis į kenkėjų naikinimo specialistusSterilus komanda siūlo efektyvų blusų naikinimą. 

Nemokama Konsultacija Blusų Naikinimui +37061100533

Klientų Atsiliepimai

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Julija B.
Julija B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne pirmus metus ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Robertas Ž.
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monika L.
Monika L.

NEMOKAMA KONSULTACIJA

+37061100533

info@sterilus.lt

Vilniaus apskritis, Lietuva

Call Now ButtonSkambinti