BLUSŲ NAIKINIMAS

Katininė blusa šiuo metu yra labiausiai Lietuvoje paplitusi blusų rūšis. Blusos deda kiaušinėlius, iš kurių per 20-25 dienas išsivysto suaugusi blusa, galinti dėti naujus palikuonis. Todėl blusų naikinimas yra labai svarbus norint apsisaugoti nuo šių kenkėjų. 

Nuolat misdamos žmonių krauju šių kenkėjų vystymosi procesas vyksta itin sparčiai, o kartu gyvenantys augintiniai paskleidžia parazitus po visus namus. Klaidinga manyti, jog gyvūnų pernešamos blusos pavojingos tik jiems – į patalpas atneštos blusos jaučia žmogaus skleidžiamą kūno šilumą ir puola maitintis. Blusų naikinimą atliekame Vilniuje ir Kaune, kreipkitės konsultacijai jau šiandien.

blusų naikinimas
blusos namuose

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

BLUSOS IR JŲ YPATUMAI

Didžiausias blusų antplūdis prognozuojamas rudenį, kuomet benamės katės ieško prieglobsčio daugiabučių namuose. Be to, blusas perneša ir graužikai.

Blusų nereikėtų maišyti su blakėmis. Blusa yra maža, neturinti sparnų, iš šonų plokščia apie 2 – 4 mm ilgio, vikriai šokinėja, jų kūnas tamsiai rudas ir blizgantis, apaugęs šereliais. Dėl galingų užpakalinių šokamųjų kojų gali nušokti 18 – 20 cm vertikaliai ir 35 – 40 cm horizontaliai, todėl nesunkai persikelia į naujas gyvenamąsias vietas. Po blusos įkandimo lieka raudoni taškeliai, kurie dažniausiai atsiranda ant kojų, vėliau plinta ant viso kūno, jaučiamas smarkus niežėjimas. Dažniausiai be specialistų pagalbos išnaikinti blusų nepavyksta.

EFEKTYVUS BLUSŲ NAIKINIMAS

Pamačius blusas daugiabučio rūsyje ar laiptinėje, reikia nedelsiant kreiptis į daugiabutį administruojančią įmonę, kadangi šiais kenkėjais užsikrėsti gali viso namo gyventojai. Blusų naikinimas turi būti atliktas nedelsiant, šių kenkėjų naikinimas yra labai svarbus jūsų ir artimųjų sveikatos gerovei.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

KAIP NAIKINTI BLUSAS?

Išnaikinti blusas yra gana sudėtinga, kadangi jos plinta itin sparčiai – ant gyvūnų kailio, pastoviame jo guolyje, grindų plyšiuose, po kilimais blusa padeda iki 20 kiaušinėlių, o per gyvenimą sudeda iki 500 kiaušinėlių.

Didžiausia bėda, jog žmonėms vis dar gėda kalbėti apie šią problemą ir gyventojai linkę patys imtis naikinimo priemonių ir klausyti liaudiškų patarimų nuo blusų, kurios dažniausiai yra neefektyvios ir trumpalaikės. 10 proc. blusų populiacijos veisiasi gyvūnų kailyje, o likusioji blusų dalis gyvuoja atviroje aplinkoje: kilimuose, grindų plyšiuose, gyvūnų guoliuose, patalynėje, todėl naudojamos blusų naikinimas ir priemonės turi būti saugios būsto gyventojams, veiksmingos ir užtikrinančios ilgalaikį poveikį.

Štai keli žingniai kurių turėtumėte imtis aptikę blusų savo būste:

PERIODIŠKAS ŠVARINIMASIS NUO BLUSŲ

Tai nereiškia, jog blusos dauginasi tik netvarkinguose namuose, šių kenkėjų gali atsirasti visiškai atsitiktinai. Tačiau siurblys – didžiausias blusos priešas namuose. Atsiradus blusoms, siurbti reikėtų net kelis kartus per dieną. Rekomenduojama naudoti vienkartinius dulkių siurblio maišelius, kad blusos nepaspruktų į aplinką. Siurbti reikėtų ne tik grindis, bet ir baldus, įvairius plyšius.

Išsiurbtos grindys turėtų būti ir plaunamos šlapia šluoste, tada nusausinamos. Blusų lervos nepakelia drėgmės, sausros ir žūva.

BLUSŲ NAIKINIMAS INSEKTICIDAIS

Namų sąlygomis ir liaudiškais patarimais, kaip blusų naikinimas su actu ir soda, išnaikinti labai sunku, nes aplinkoje esančios lervos ir blusų kiaušinėliai plika akimi nematomi, todėl populiariomis aerozolinėmis priemonėmis išnaikinti blusas žymiai sunkiau. Viena iš veiksmingiausių priemonių – profesionaliam naudojimui skirti insekticidai. Tačiau, minėta priemone išpurškus kambarį ar visą butą, bent vieną naktį pageidautina jame nebūti. Antra, aerozoliai, net ir patys stipriausi, sunaikina tik blusas, bet ne jų kiaušinėlius.

Iš jų išsiritusios blusos vėl pradeda savo veiklą. Insekticidus ekspertai pataria naudoti labai atsargiai, būtina atidžiai perskaityti naudojimosi instrukciją, įsigilinti į kenkėjo biologinius įpročius ir jaustis atsakingiems už namiškių sveikatą. Jei dėl blusų kalti kaimynai, būtina sutarti, kad blusų naikinimas bus atliktas ir jų būste.

PROFESIONALUS BLUSŲ NAIKINIMAS

Kaip bebūtų, išnaikinti blusas be specialistų pagalbos gali būti sudėtinga, juolab, žmonės nežino kaip efekyviai ir taupiai naudoti insekticidus geriausiam rezultatui pasiekti. Todėl galite iššvaistyti daug savo brangaus laiko ir pinigų, o galbūt netgi apgadinti savo buites daiktus neteisingai naudojant chemijas.

Todėl jei blusų nepavyko išnaikinti patiems, visuomet rekomenduojame kreiptis į kenkėjų naikinimo specialistusSterilus komanda siūlo efektyvų ir greitą blusų naikinimą visiems namų ūkiams. 

blusų įkandimai

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Dažniausiai 2-3 milimetru ilgio blusos namuose yra pastebimos patalynėje bei kilimuose, lovų kraštuose. Taip pat galite rasti ir blusų lervų. Ieškoktie smulkių, niežulį keliančių patinimų ant savo ir augintinio kūno. Tik nesupainioktie šių patinimų su uodų įkandimais, nuo kurių patinimas yra platesnis.

Dažniausiai blusos kandžioja kojas ir rankas. Blusų įkandimo vietoje atsiranda apie 1cm dydžio, nepastovios formos paraudimai. Blusos dažnai kanda keletą kartų į tą pačia vietą, pats blusos įkandimas juntamas po nakties, skausmingas tik retu atveju, dažniausiai juntamas diskomfortiškas niežulys.

Prižiurėkite namų švarą – atidžiai siurbkite namus, ypatingai lovos kampus ir kilimus, augintinių mėgiamas vietas. Gyvūnų guolius ir pledus skalbkite kiekvieną savaitę kuo karštesniu vandeniu, apie 60°C. Atsiradus blusų nedelskite – kreipkitės į specialsitus

Blusų naikinimo kaina priklauso nuo užkrėstumo masto ir gyvenamo ploto. Susisiekite su mūsų komanda, suteikite reikalingą informaciją, o mes patikslinsime kainą.

Vizito metu yra išnaikinamos išsiritusios blusos ir jų kiaušinėliai. Svarbu paminėti, kad po purškimo žmonėms 8 valandas, o gyvūnams 12 valandų negalima būti namuose. Todėl jūsų patogumui blusas naikiname rytais arba vėlai vakarais.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba