MUSIŲ NAIKINIMAS

Šylant orams gana dažnas svečias namuose ir komercinės paskirties objektuose yra musės. Jų rūšių mūsų kraštuose yra visai nemažai – lavonmusės, drozofilos, naminės juodos musės, sparvos, mažos vamzdynų muselės, vaisinės muselės ir t.t Tai nemalonus ir labai įkyrus vabzdys, kuris ne tik erzina savo zvimbėjimu bei nusėdimu ant kūno bei maisto produktų, bet yra ir pavojingas dėl pavojingų pirmuonių, bakterijų, kirmelių kiaušinėlių pernešinėjimo. Taip pat, musytės gali sukelti žmonėms bei gyvūliams pavojingas ligas, tokias kaip vidurių šiltinė, dizanterija, cholera, hepatitą, tuberkuliozę, poliomelitą, akių uždegimą ir t.t.

Mūsų specialistai patars kaip išnaikinti muses jūsų gyvenamojoje ar darbinėje aplinkoje ir parinks optimaliausias priemones paslaugos suteikimui. Dirbame Vilniuje ir Kaune.

musių naikinimas
kaip naikinti muses

30 DIENŲ GARANTIJA

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

KAIP NAIKINTI MUSES NAMUOSE?

Pateikiame jums patarimus, kaip naikinti vaisines, kambarines ir kitas muses namuose, arba kokių prevencinių priemonių imtis, jog jų populiacija ryškiai sumažėtų arba visai išnyktų.

  • Naudokite specialiąsias lempas, galinčias privilioti ir sunaikinti muses. Jos kabinamos ar pastatomos gyvenamosiose patalpose, biuruose, privačiose sodybose;
  • Virtuvę visuomet laikykite švarią, nepalikite maisto likučių;
  • Šiukšledežės visuomet turi būti uždarytos;
  • Uždenkite maistą – musės gali pernešti ligas nutūpusios ant bet kokio maisto šaltinio;
  • Reguliariai valykite gyvūnų išmatas, jos yra puiki veisimosi vieta;
  • Įsirenkite tinklelius nuo musių bei kitų mašalų;
  • Kompostas turi būti atskirtas ir uždengtas

EFEKTYVIOS PRIEMONĖS NUO MUSIŲ

Taip pat galite pasidaryti spąstų namų sąlygomis ir taip sunaikinti, pvz maistinių muselių populiaciją:

Paimkite plastikinį butelį ir uždėkite aukštyn kojomis, kad sutaptų kraštai, i jį įpilkite vandens tiek, kad užpildytumėte penktadalį butelio, tuomet pilkite obuolių sidro acto – šis pritraukia muses. Į mišinį įpilkite šaukštą muilo ar grindų/indų ploviklio, viską išmaišykite. Galite pasigaminti tokius spąstus kuriuos išdeliokite vietose kuriose daugiausiai pastebite musių.

Kitas būdas – į medvilninį maišelį įdėkite gvazdikėlių saują, užriškite. Pakabinkite tokį maišelį prie durų, lango, tų vietų per kurias gali patekti musės. Gvazdikėlius taip pat galima susmaigstyti į obuolį, šis padeda stipriau paskleisti gvazdikėlių esensiją kurio nemėgsta musės.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

KAIP PROFESIONALIAI NAIKINTI MUSES?

Kenkėjų kontrolės patirtis nurodo, jog pamačius vieną musę, tikėtina, jog toje aplinkoje jų yra apie 20. Jos dauginasi itin sparčiai, viena pora musių gali susilaukti milijoną palikuoniu per nepilnai aštuonias savaites, todėl muses naikinti reikia nedelsiant, nes nuo kelių pastebimų vienetų per labai trumpą laiką galite pamatyti ištisus tuntus prilipusius prie langų.

Musių naikinimui naudajamas mechaniniai bei cheminiai būdai. Tai būtų isekcidinės vabzdžių pritraukimo ir sunaikinimo lempos, lipnios priemonės, lervas naikinantys biocidai. Atvykstama į vietą ir nustatomas optimaliausias naikinimo būdas priklausomai nuo vykdomos veiklos, teritorinio išplanavimo viduje bei išorėje. Siekiant užtikrinti kokybę, esant poreikiui, suteikiame pakartotinį vertinimą bei rekomendacijas prevencijai.

musė gamtoje

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Musių gyvenimo trukmė priklauso nuo jų rūšies, bet įprastai suaugusi musė gyvena apie 15-30 dienų, tačiau vėlgi, gyvenimo trukmė gali svyruoti priklausomai nuo išorės veiksnių kaip temperatūra ar drėgmė.

Muses efektyviai veikia citrinų ir gvazdikėlių mišinio kvapas – įtrinkite šiomis priemonėmis vietas, kuriose musės lankosi dažniausiai. Kitas būdas yra į pilną acto stiklainį įlašintį kelis lašus indų ploviklio, acto kvapas pritrauks muses, o ploviklis jas įkalins. 

Musių naikinimo kaina priklauso nuo užkrėstumo masto, gyvenamo ploto ir pačių musių rūšies. Susisiekite su mūsų komanda, suteikite reikalingą informaciją, o mes patikslinsime kainą.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
kenkėjų kontrolės klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba