PROFESIONALI DEZINFEKCIJA

Atliekame patalpų dezinfekcija ir jos paslaugas visoms įmonėms, organizacijoms, įstaigoms, privatiems namų ūkiams, norintiems apsisaugoti nuo kenkėjų ir plintančių virusų.

PATALPŲ DEZINFEKCIJA

Sterilus.lt kvalifikuoti profesionalai, atvykę pas Jus, atliks profesionalią patalpų apžiūrą ir dezinfekuos jūsų patalpas. Naudojame naujausias technologijas ir žmogui nekenksmingas efektyvias medžiagas, todėl galime pasiūlyti kokybiškas, punktualias bei Jūsų verslo sklandumą užtikrinančias paslaugas.

Preparatai registruoti ir leisti naudoti Lietuvoje. Turime ilgametę patirtį kenkėjų prevencijoje ir dezinfekcijoje. Atliekame paslaugas, naikinančias kenkėjus, virusus ir mažinančias jų sklaidą darbo ar asmeninėse patalpose. Profesionali dezinfekcija ir dezinfekcijos paslaugos, kreipkitės konsultacijai jau šiandien.

dezinfekcija
dezinfekcijos paslaugos

100% IŠNAIKINIMAS

Jauskitės saugūs - išnaikinsime visus kenkėjus be galimybės jiems sugrįžti.

SERTIFIKUOTA VEIKLA

Paslaugas teikiame pagal ES ir LR nustatytus saugos ir kokybės reikalavimus.

AUKŠTO LYGIO TECHNOLOGIJA

Naudojame naujausias ir efektyviausias kenkėjų naikinimo ir kontrolės priemones.

DEZINFEKCIJA – VISKAS KĄ TURITE ŽINOTI

Švara kvepiančiose patalpose gyventi ar dirbti yra kur kas sveikiau. Reguliariai tvarkomose ir vėdinamose patalpose mikroorganizmų kiekis aplinkoje nėra žalingas žmonių sveikatai. Tačiau, padidėjus mikroorganizmų ir infekcinių ligų ar alergijų sukėlėjų aplinkoje kiekiui, patalpas būtina dezinfekuoti, todėl dezinfekcija yra privaloma.

KAS YRA DEZINFEKCIJA?

Dezinfekcija, tai užkrečiamųjų ligų ir alerginių reakcijų sukėlėjų, aplinkoje kontroliavimas fizinėmis, cheminėmis ir biologinėmis priemonėmis.

Dezinfekcijos tikslas yra sunaikinti arba bent sumažinti infekcines ligas ir alergijas sukeliančių, bei kitaip žmogaus sveikatai ar nuosavybei galinčių pakenkti mikroorganizmų, esančių aplinkoje, kiekį. Dezinfekuojamos gali būti patalpos, drabužiai ir namų apyvokos daiktai, atliekų duobės, išvietės, tvartai ir kiti užkrėsti objektai.

DEZINFEKCIJOS RŪŠYS

Išskiriamos dvi dezinfekcijos rūšys: židininė ir profilaktinė dezinfekcijos. Židininė dezinfekcija atliekama infekcinės ligos židinyje, ir šiuo atveju taikomos cheminės dezinfekuojančios priemonės.

Profilaktinė patalpų dezinfekcija atliekama iki infekcinių ligų nustatymo ir yra vykdoma reguliariai. Dažniausiai profilaktinė dezinfekcija atliekama norint nukenksminti patalpas, transportą, įrenginius, baldus, indus, patalynę, sanitarinius techninius įrengimus.

Įvykus vandentiekio ar kanalizacijos tinklų avarijai, įrengus naują šachtinį šulinį, po šulinio remonto, ekstremalių situacijų atvejais, žmonių susitelkimo vietose (prekybos, visuomeninio maitinimo, gydymo ir mokymo įstaigose, pirtyse, stotyse), gyvulininkystės fermose, gyvulinės kilmės ir žaliavų perdirbimo įmonėse, bei kituose objektuose – esant užkrečiamųjų ligų protrūkiui.

DEZINFEKCIJOS BŪDAI

Yra išskiriami keturi pagrindiniai dezinfekcijos būdai, pagal naudojamas dezinfekavimo priemones: mechaninis, fizinis, biologinis ir cheminis.

MECHANINĖ PATALPŲ DEZINFEKCIJA

Mechaninį dezinfekavimo būdą kiekvienas žmogus gali atlikti pats savarankiškai, be specialistų įsikišimo. Mechaninė dezinfekcija namuose ar darbe atliekama valant šepečiu ar drėgna pašluoste, siurbiant dulkių siurbliu su įvairiais smulkių dalelių filtrais (pavyzdžiui, HEPA), plaunant tekančio vandens srove ir vėdinant patalpas.

Taip pat nuo mikroorganizmų kiekio ore padidėjimo gali apsaugot fitoncidus išskiriančios gėlės (pavyzdžiui, pelargonijos) ir eteriniai aliejai, tokie kaip šalavijų, eukaliptų, arbatmedžio ir kt. Tačiau, mechaninės dezinfekcijos būdu mikroorganizmų kiekis aplinkoje yra tik sumažinamas. Tad, norint mikroorganizmus išnaikinti, būtina taikyti kitus dezinfekavimo būdus, naudojamus kenkėjų kontrolės technikų.

FIZINĖ IR BIOLOGINĖ DEZINFEKCIJOS

Fiziniu dezinfekavimo būdu, mikroorganizmai sunaikinami fizinėmis priemonėmis, tokiomis kaip: džiovinimas, kaitinimas, virinimas, deginimas, švitinimas, ultragarsinė vibracija ir kt. Biologinis dezinfekavimo būdas naudojamas profilaktinei vandens dezinfekcijai, pasitelkiant į pagalbą gyvus organizmus.

CHEMINĖ DEZINFEKCIJA

Norint sustabdyti nepageidaujamų mikroorganizmų augimą ir dauginimąsi arba juos visai sunaikinti, kenkėjų kontrolės technikai atlieka cheminę dezinfekciją, naudojant chemines dezinfekuojančias medžiagas – dezinfekantus.

Cheminės medžiagos ir jų preparatai yra nuodingos medžiagos, todėl turi būti naudojamos atsargiai, laikantis saugos ir sveikatos taisyklių. Dezinfekantų paskirtis – naikinti tik patogeninius, o ne visus mikroorganizmus, todėl svarbu tinkamai parinkti dezinfekcines medžiagas. Kenkėjų kontrolės technikas pirmiausiai įvertina kokį mikroorganizmą ir kur ruošiasi naikinti, koks užkrėstumo lygis, kokį metodą ir priemones šiai problemai spręsti gali panaudoti ir kokie veiksniai gali padaryti įtaką dezinfekcinių medžiagų efektyvumui.

Atyksime per 24h

Į užsakymus atvykstame tą pačią arba sekančią dieną

Konfidencialumas

Galime atvykti be atpažinimo ženklų ir neatkreipti dėmesio

Gera ir skaidri kaina

Prieinama, skaidri kaina be jokių sąmatos didėjimų

Dirbame ir savaitgaliais

Prisiderinsime prie jūsų tvarkaraščio ir jums tinkamo laiko

KAIP ATLIEKAMA DEZINFEKCIJA?

Tik įvertinęs visas aplinkybes, kenkėjų kontrolės technikas parenka optimalų dezinfekantą, kuris yra greitai veikiantis, nedirginantis ir netoksiškas, negadinantis dezinfekuojamojo objekto, tačiau lengvai įsiskverbiantis, lengvai paruošiamas ir naudojamas, stabilus ir neturintis nemalonaus kvapo.

PATALPŲ DEZINFEKCIJA IR JOS ETAPAI

  • Objekto vidaus ir išorės apžiūra, jo sanitarinės techninės būklės įvertinimas
  • Mikroorganizmų nustatymas
  • Objekto užkrėstumo lygio įvertinimas
  • Dezinfekcija ir jos priemonių bei metodų parinkimas ir panaudojimas
  • Atliekamų darbų kokybės bei efektyvumo įvertinimas, tolesnis stebėjimas
  • Rekomendacijų dėl profilaktinių priemonių, būtinų ateityje apsaugoti objektą nuo mikroorganizmų, pateikimas.

SUSISIEKITE DĖL DEZINFEKCIJOS PASLAUGOS

Profilaktinės dezinfekcijos darbai atliekami laikantis saugos ir sveikatos reikalavimų, atsižvelgiant į dezinfekuojamo objekto ypatumus, mikroorganizmų biologines savybes, cheminių medžiagų ir preparatų savybes ir toksiškumą. Profilaktinę dezinfekciją atlieka šiai veiklai licencijuoti asmenys, o naudojamos cheminės medžiagos ir preparatai yra autorizuoti ir registruoti Sveikatos apsaugos ministerijos nustatyta tvarka.

Klientų atsiliepimai:

Džiaugiamės, kad pateisiname klientų pasitikėjimą teikdami kokybiškas kenkėjų kontrolės paslaugas. Jūsų įvertinimai parodo, kad kruopštus darbas nelieka nepastebėtas.

200+ įvertinimų vidurkis

Noriu jums labai padėkoti! Visas procesas vyko labai sklandžiai ir greitai. Blusų po jūsų apsilankymo blusų namuose neliko! Taip pat maloniai nustebino paslaugus bendravimas ir patarimai.

Kristinos atsiliepimas
Kristina B.

Naudojuosi Sterilus.lt paslaugomis ne tik namuose bet ir savo versle. Gera kaina, profesionalumas, žinios ir kruopštumas nepalieka šansų jų konkurentams. Rekomenduoju.

Roberto atsiliepimas
Robertas Ž.

Esu patenkinta suteiktomis paslaugomis, nuo pirmo kontakto iki rezultatų kai namuose nebeliko skruzdėlių. Smagu turėti reikalų su kompanija, kuriai rūpi klientai. Ačiū.

Monikos atsiliepimas
Monika L.

Viską kokybiškai atliko, patikima įmonė!

Greta R.

Profesionalūs kenkėjų naikintojai Vilniuje ir Kaune

Nemokama konsultacija
dezinfekcijos klausimais

kenkėjų kontrolės tarnyba